STRANDS SIBERIA XP SR LED BAR 22"
















Tilgjengelig i
- Fri frakt over 1 000,-
- 1-3 dager leveringstid
- 30 dagers åpent kjøp
- Betal 0,- i dag
Gjør deg klar for en ekstraordinær lysopplevelse. XP Single Row 22” har en lang stråle med 1875 faktiske lumen i E-modus og 7150 i Xperience-modus og sender ut 65 % høyere lysstyrke enn tidligere modeller. Rekkevidden på 300-602 meter gir høy sikt fremover, og fargetemperaturen på 5700 kelvin gir et klart og klart lysbilde. Siberia XP LED-rampen er enkel å installere takket være et innebygd relé med 2500 mm kabel. Den er utrolig slitesterk, IP-klassifisert IP68/IP69K og designet for å tåle vibrasjoner, dårlige veier, skitt, vann og hard slitasje. Siberia XP dekkes av Strands Lighting Divisions 3-årige garanti og er E-godkjent i henhold til R148(R7), R149(R112) og ECE R10.
- UnitPCS
- Voltage (V DC)10-32V DC
- Consumption (W)E-mode: 25W Xperience :102W
- Consumption specific function (W)White position light: 9,2 Yellow position light: 9,2
- FunctionsHigh beam, white and yellow position light, separate hello function for position light
- Actual lumenE-mode:1875 Xperience:7150
- 1 LUX @ mE-mode:300 Xperience:602
- Color temperature (kelvin)5700
- Beam patternExtended Beam
- Position lightWhite and yellow
- ConnectionCable
- Cable length (mm)2500
- Color housingBlack
- Color lensClear
- Color LED´sWhite, Yellow
- Material bracketAluminium
- Material housing/chassiAluminium
- Material lensPolycarbonate
- Length (mm)555,6
- Depth (mm)55,5
- Height (mm)45
- Height including bracket (mm)64,5
- IP-class68/69K
- Operating temperature-35 - +65°C
- E-approvedYes
- According to regulationECE R148(R7),R149(R112)
- Reference number20
- EMCECE R10
Detaljer

Gult posisjonslys og Hello-funksjon
LED-lyktene i Xperience-serien har fått en helt ny stil, med mulighet til å velge mellom gult eller hvitt posisjonslys. Posisjonslysene har også den unike Hello-funksjonen – en dynamisk lysfunksjon som lar deg hilse på venner eller signalisere til andre trafikanter. Blink to ganger med fjernlyset, og funksjonen aktiveres. Det gule posisjonslyset symboliserer all lidenskapen, erfaringen og kjøregleden som ligger bak utviklingen av Siberia XP.

Enkel installasjon med innebygd relé og DT-kontakt
Når reisen blir lang og krevende, trenger du produkter som fungerer uten styr. Med innebygd relé og DT-kontakt er Siberia XP svært enkel å montere – uten unødvendig kabelkaos. Alt er klart fra start, slik at du kan fokusere på det som betyr mest: selve kjøreopplevelsen.

Ekstrem lysstyrke – opptil 100 % kraftigere
Med Siberia XP får du en lysopplevelse utviklet gjennom mange års ekspertise. Lysbildet er opptil 100 % sterkere enn tidligere modeller, og balansert for optimale forhold – enten du kjører på klare sommerkvelder eller gjennom stormfulle vinternetter. Du kan enkelt velge mellom Xperience-modus for maksimal lysstyrke eller E-modus for et lovlig alternativ tilpasset forholdene.

Skapt for ekte kjøreglede
Ingenting er overlatt til tilfeldighetene i Siberia XP. Hver detalj er nøye testet – fra linsen og huset til installasjonen og selve lysbildet. Serien finnes i flere varianter: én eller to rader LED, rett eller buet form, og kan enkelt kombineres med Siberia XP arbeids- og ekstralys for en komplett lysopplevelse.
En slitesterk spesiallakk beskytter mot slitasje, salt og tøffe miljøer, samtidig som konstruksjonen er robust og vibrasjonssikker. Resultatet er en lampe som gir deg oslagbar synlighet, enkel installasjon og kvalitet du både ser og kjenner – bygget for å tåle hver eneste utfordring på veien.