RUPES BIGFOOT IBRID NANO II U/BATTERI

RUP-9HR81MLMK2
8 990 kr
1
10 på nettlager

Ikke tilgjengelig for Klikk og hent

  • Fri frakt over 1 000,-
  • 1-3 dager leveringstid
  • 30 dagers åpent kjøp
  • Betal 0,- i dag

NYHET! Rupes gjør det igjen!

Rupes BigFoot iBrid Nano II Long Neck (HR81MLII)

Rupes iBrid Nano II tar den ikoniske kompaktmaskinen til et nytt nivå av kraft, fleksibilitet og brukervennlighet. Den er utviklet for profesjonelle detailere som krever maksimal kontroll og presisjon – også på trange og vanskelige flater. Den nye SmartFix hurtigkoblingen gjør det enkelt å bytte mellom funksjonsenheter uten verktøy, mens et forbedret girsystem sørger for jevn og sterk rotasjon, selv med 50 mm bakplate. Nano II kan brukes både med batteri og kabel, og leverer uovertruffen balanse mellom kraft, ergonomi og presisjon.

  • Kraftigere motor med forbedret girutveksling
  • SmartFix-system for raskt bytte av funksjonsenheter
  • Stabil ytelse – opptil 2000 rpm i roterende modus
  • Ideell for presisjonsarbeid og trange områder
  • Kan brukes med både batteri og strømledning

PATENTERT SMARTFIX®-TEKNOLOGI

Det patenterte SmartFix®-systemet muliggjør raskt og verktøyfritt bytte av tilbehør, slik at du enkelt kan veksle mellom polering, sliping og rengjøring – uten avbrudd i arbeidsflyten.


FORBEDRET ERGONOMI OG BRUKERVENNLIGHET

Den nye utformingen gir balansert vektfordeling og et forbedret grep, noe som reduserer brukerbelastning ved langvarig arbeid og gir maksimal kontroll i trange områder og detaljerte flater.


OPPGRADERT MOTOR MED ØKT DREIEMOMENT

Den nye motoren leverer inntil 25 % mer dreiemoment uten effekttap under belastning. Dette sikrer jevn og stabil ytelse, selv ved krevende poleringsoppgaver og hard lakk.


NY BESKYTTENDE GUMMIBELEGG

Et nytt gummibelegg rundt halsen beskytter maskinen mot støt og riper under bruk, samtidig som det gir et sikkert og komfortabelt grep.


Nøkkelfordeler

  • Opptil 25 % høyere dreiemoment
  • SmartFix® hurtigkobling for raskt bytte av tilbehør
  • Forbedret ergonomi og balanse for presis kontroll
  • Slagbestandig gummibelegg beskytter ved daglig bruk
  • bruker samme batteri som forgjengeren
  • Designet og produsert av RUPES – Made in Italy

Du trenger kanskje også

Alternative produkter