FENICE PREMIUM ACCESSORY KIT

FEN-202022
389 kr
Før: 499 kr
1
  • 30+ på nettlager
  • Fri frakt over 1 000 kr

Tilgjengelig i

Det beste tilbehørssettet på markedet, vil hjelpe deg med å påføre produktene og gjøre jobben enklere. Dette settet inneholder produkter spesifikt designet med materialer av høy kvalitet for å forsiktig fjerne inngrodd smuss og urenheter, samt lette påføringen av beskyttelsesmidlene.

Hestebørste: en praktisk børste av tre, med naturlig hestehår. Den fjerner forsiktig inngrodd smuss og urenheter. For bruk, fukt børsten med vann og Fenice-rengjøringsmidler. Påfør Fenice sine vannbaserte rengjøringsmidler direkte på børsten. Gni skummet forsiktig over overflaten med børsten i sirkulære bevegelser, start fra ytterkantene og arbeid deg innover uten å påføre for mye trykk.

Dobbeltvirkende Svamp: den består av to sammenføyde svamper. Du vil bli imponert over rengjøringseffekten. Bare fukt svampen med Fenice sine vannbaserte rengjøringsmidler. Hell produktet på den blå siden for en første overflatebehandling, og bruk deretter den hvite siden for en mer grundig rengjøring. Gni skummet forsiktig med svampen over overflaten i sirkulære bevegelser, start fra ytterkantene og arbeid deg innover uten å påføre for mye

Myk Klut: bruk denne for å påføre Fenice sine vannbaserte beskyttelsesmidler, og sørg for å dekke hele overflaten av læret jevnt. Når det er helt tørt, poler læret med den myke kluten for en blankere finish.

Microfiberklut: bruk en mikrofiberklut fuktet med vann som en del av din rengjøringsrutine for å holde overflatene rene og pene, eller for å fjerne overflødig rengjøringsmiddel og resterende smuss.

DETTE SETTET INNEHOLDER:

1 x Hestebørste

2 x Dobbeltvirkende Svamp

2 x Myk Klut

2 x Microfiberklut

Detaljer

Bruksområde
Bilvask innvendig, Rengjøring, Skinnpleie

Du trenger kanskje også

Alternative produkter